Kopen MAX1271BENG+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voeding Bron: | Single Supply |
|---|---|
| Voltage - Levering: | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Type: | Data Acquisition System (DAS), ADC |
| Leverancier Device Pakket: | 24-PDIP |
| Serie: | - |
| Sampling Rate (Per Second): | 110k |
| Resolution (Bits): | 12 b |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 24-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX1271BENG+ |
| Uitgebreide beschrijving: | Data Acquisition System (DAS), ADC 12 bit 110k Serial 24-PDIP |
| Beschrijving: | IC ADC 12BIT 8CH 24-DIP |
| data Interface: | Serial |
| Email: | [email protected] |