Kopen MAX13042EEBC+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - VCCB: | 2.2 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spanning - VCCA: | 1.62 V ~ 3.2 V |
| Translator Type: | Voltage Level |
| Leverancier Device Pakket: | 12-UCSP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 12-WFBGA, WLCSP |
| Output Type: | Open Drain, Push-Pull |
| Uitgangssignaal: | - |
| Andere namen: | MAX13042EEBC+T-ND MAX13042EEBC+TTR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX13042EEBC+T |
| Ingangssignaal: | - |
| Kenmerken: | Power Supply Decoupling |
| Uitgebreide beschrijving: | Voltage Level Translator Bidirectional 1 Circuit 4 Channel 100Mbps 12-UCSP |
| Beschrijving: | IC LEVEL TRANSLATOR 12-UCSP |
| Datasnelheid: | 100Mbps |
| Kanalen per kring: | 4 |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Bidirectional |
| Email: | [email protected] |