Kopen MAX13108EETL+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - VCCB: | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spanning - VCCA: | 1.2 V ~ 5.5 V |
| Translator Type: | Voltage Level |
| Leverancier Device Pakket: | 40-TQFN-EP (5x5) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Tri-State, Non-Inverted |
| Uitgangssignaal: | - |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX13108EETL+ |
| Ingangssignaal: | - |
| Kenmerken: | Power Supply Decoupling |
| Uitgebreide beschrijving: | Voltage Level Translator Bidirectional 1 Circuit 16 Channel 20Mbps 40-TQFN-EP (5x5) |
| Beschrijving: | IC TRANSL LOGIC 16CH 40-TQFN |
| Datasnelheid: | 20Mbps |
| Kanalen per kring: | 16 |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Bidirectional |
| Email: | [email protected] |