Kopen MAX14721ATP+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 5.5 V ~ 58 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 20-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX14721ATP+ |
| Uitgebreide beschrijving: | Overvoltage, Undervoltage Protection PMIC 20-TQFN (4x4) |
| Beschrijving: | IC CURRENT LIMIT ADJ 20TQFN |
| Current - Supply: | 1.4mA |
| toepassingen: | Overvoltage, Undervoltage Protection |
| Email: | [email protected] |