Kopen MAX1488ECSD met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Type: | Driver |
| Leverancier Device Pakket: | 14-SOIC |
| Serie: | - |
| Protocol: | RS232 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 4/0 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX1488ECSD |
| Uitgebreide beschrijving: | 4/0 Driver RS232 14-SOIC |
| tweezijdig: | - |
| Beschrijving: | IC DVR RS232 QUAD 120KBPS 14SOIC |
| Datasnelheid: | 120Kbps |
| Email: | [email protected] |