MAX15007BASA+
Onderdeel nummer:
MAX15007BASA+
Beschrijving:
IC REG LDO 5V 50MA 8SOIC
Data papier:
1.MAX15007BASA+.pdf2.MAX15007BASA+.pdf3.MAX15007BASA+.pdf
Invoering
Kopen MAX15007BASA+ met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:5V
Voltage - Input:Up to 40V
Voltage - Dropout (standaard):0.3V @ 50mA
Leverancier Device Pakket:8-SOIC Exposed Pad
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tube
Verpakking / doos:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:MAX15007BASA+
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 5V 50mA 8-SOIC Exposed Pad
Beschrijving:IC REG LDO 5V 50MA 8SOIC
Current - Output:50mA
Current - Limit (Min):80mA