Kopen MAX15030ATB+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 0.5 V ~ 3.3 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.43 V ~ 3.6 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.04V @ 500mA |
| Leverancier Device Pakket: | 10-TDFN-EP (3x3) |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Adjustable |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Andere namen: | MAX15030ATB+T-ND MAX15030ATB+TTR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX15030ATB+T |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0.5 V ~ 3.3 V 500mA 10-TDFN-EP (3x3) |
| Beschrijving: | IC REG LDO ADJ 0.5A 10TDFN |
| Current - Output: | 500mA |
| Current - Limit (Min): | 700mA |
| Email: | [email protected] |