Kopen MAX1507ETA+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Max): | 6.5V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-TDFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Programmeerbare functies: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal cellen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX1507ETA+T |
| Interface: | - |
| Foutbescherming: | Over Voltage |
| Uitgebreide beschrijving: | Charger IC Lithium-Ion 8-TDFN (3x3) |
| Beschrijving: | IC BATT CHARGER LI-ION 8-TDFN |
| Huidige - Oplaad: | Constant - Programmable |
| Laad Current - Max: | 800mA |
| Batterijspanning: | 4.2V |
| Chemie van de accu: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |