Kopen MAX1557ETB-T met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 0.75V (1V, 1.3V, 1.5V) |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 5.5V |
| Voltage - Input (Min): | 2.6V |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 10-TDFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable (Programmable) |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX1557ETB-T |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 1MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable (Programmable) 0.75V (1V, 1.3V, 1.5V) 1 Output 600mA 10-WFDFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BUCK ADJ/PROG 0.6A 10TDFN |
| Current - Output: | 600mA |
| Email: | [email protected] |