Kopen MAX16021PTER+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Drempel: | 2.64V |
|---|---|
| Type: | Simple Reset/Power-On Reset |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Reset Timeout: | 145 ms Minimum |
| Reset: | Active High/Active Low |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-WQFN Exposed Pad |
| uitgang: | Open Drain or Open Collector |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal bewaken spanningen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX16021PTER+ |
| Uitgebreide beschrijving: | Supervisor Open Drain or Open Collector Channel 16-TQFN (4x4) |
| Beschrijving: | IC SUPERVISOR OD 2.640V 16TQFN |
| Email: | [email protected] |