Kopen MAX16033PLB44+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Drempel: | 4.38V |
|---|---|
| Type: | Battery Backup Circuit |
| Leverancier Device Pakket: | 10-µDFN (2x2) |
| Serie: | - |
| Reset Timeout: | 140 ms Minimum |
| Reset: | Active Low |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-WFDFN |
| uitgang: | Open Drain or Open Collector |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal bewaken spanningen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX16033PLB44+T |
| Uitgebreide beschrijving: | Supervisor Open Drain or Open Collector Channel 10-µDFN (2x2) |
| Beschrijving: | IC BATTERY BACKUP 4.38V 10-UDFN |
| Email: | [email protected] |