Kopen MAX16071ETL+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.8 V ~ 14 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 40-TQFN-EP (6x6) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX16071ETL+ |
| Uitgebreide beschrijving: | Power Supply Controller Power Supply Monitor 40-TQFN-EP (6x6) |
| Beschrijving: | IC SYSTEM MANAGER 8CH 40-TQFN |
| Current - Supply: | 4.5mA |
| toepassingen: | Power Supply Monitor |
| Email: | [email protected] |