Kopen MAX16129UADFD+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 30 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-uMAX |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX16129UADFD+T |
| Uitgebreide beschrijving: | Load Dump, Voltage Protection PMIC 8-uMAX |
| Beschrijving: | IC PROTECTION CIRCUIT UMAX |
| Current - Supply: | 260µA |
| toepassingen: | Load Dump, Voltage Protection |
| Email: | [email protected] |