Kopen MAX1623EAP met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 1.1V (2.525V, 3.33V) |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 3.8V |
| Voltage - Input (Min): | 4.5V |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 20-SSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Output Type: | Adjustable (Programmable) |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX1623EAP |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | Up to 350kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable (Programmable) 1.1V (2.525V, 3.33V) 1 Output 3A 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Beschrijving: | IC REG BUCK ADJ/PROG 3A 20SSOP |
| Current - Output: | 3A |
| Email: | [email protected] |