Kopen MAX16977SATE+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 1V (5V) |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 10V |
| Voltage - Input (Min): | 3.5V |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TQFN (5x5) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-WQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable (Fixed) |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX16977SATE+T |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 2.2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable (Fixed) 1V (5V) 1 Output 2A 16-WQFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BUCK ADJ/5V 2A 16TQFN |
| Current - Output: | 2A |
| Email: | [email protected] |