Kopen MAX16993ATJA/V+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 0.8V (3.3V, 5V) |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 3.95V |
| Voltage - Input (Min): | 3.5V |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable (Programmable) |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 3 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX16993ATJA/V+T |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 2.1MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable (Programmable) 0.8V (3.3V, 5V) 3 Output 3A 32-WFQFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BUCK ADJ/PROG TRPL 32TQFN |
| Current - Output: | 3A |
| Email: | [email protected] |