Kopen MAX17115ETJ+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.5 V ~ 6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX17115ETJ+ |
| Uitgebreide beschrijving: | TFT-LCD Panels: Gamma Buffer, VCOM Driver PMIC 32-TQFN-EP (5x5) |
| Beschrijving: | IC REG INTERNAL BOOST 32TQFN |
| Current - Supply: | 2.5mA |
| toepassingen: | TFT-LCD Panels: Gamma Buffer, VCOM Driver |
| Email: | [email protected] |