Kopen MAX17222ELT+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | - |
|---|---|
| Voltage - Load: | 1.8 V ~ 5 V |
| switch Type: | General Purpose |
| Leverancier Device Pakket: | 6-UDFN (2x2) |
| Serie: | - |
| Rds On (Typ): | 150 mOhm |
| Ratio - Input: Output: | 1:1 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 6-WDFN |
| Output Type: | P-Channel |
| Uitgangsconfiguratie: | High Side |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX17222ELT+ |
| Interface: | On/Off |
| Input Type: | - |
| Kenmerken: | - |
| Foutbescherming: | - |
| Beschrijving: | IC REG BOOST ADJ .5A NANO 6UDFN |
| Current - Output (Max): | - |
| Email: | [email protected] |