Kopen MAX1724EZK33 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 3.3V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | - |
| Voltage - Input (Min): | 0.8V |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| topologie: | Boost |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-23-5 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Output Type: | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX1724EZK33 |
| Functie: | Step-Up |
| Frequentie - Schakelen: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 400mA (Switch) SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Beschrijving: | IC REG BST 3.3V 0.4A SYNC TSOT23 |
| Current - Output: | 400mA (Switch) |
| Email: | [email protected] |