Kopen MAX1779EUE+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 2.7 V ~ 13 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TSSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 3 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX1779EUE+T |
| Uitgebreide beschrijving: | - Converter, TFT LCD Voltage Regulator IC 3 Output 16-TSSOP |
| Beschrijving: | IC DC-DC CONV TRPL LCD 16-TSSOP |
| toepassingen: | Converter, TFT LCD |
| Email: | [email protected] |