Kopen MAX20751EKX+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 1.71 V ~ 3.63 V |
|---|---|
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 36-QFN (6x6) |
| Serie: | - |
| Seriële interfaces: | PMBus |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 36-VFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | PWM Signal |
| Uitgangsfasen: | 4 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 4 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX20751EKX+T |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 300kHz ~ 800kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Regulator Positive Output Step-Down PMBus DC-DC Controller IC 36-QFN (6x6) |
| Duur Cyclus (Max): | - |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR BUCK PMBUS 36QFN |
| Beheersfuncties: | Phase Control, Power Good, Ramp |
| Clock Sync: | No |
| Email: | [email protected] |