Kopen MAX2472EUT-T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | SOT-23-6 |
| slew Rate: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-6 |
| Output Type: | - |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX2472EUT-T |
| Uitgebreide beschrijving: | Buffer Amplifier 1 Circuit SOT-23-6 |
| Beschrijving: | IC OPAMP BUFFER SOT23-6 |
| Current - Supply: | 5.2mA |
| Current - Output / Channel: | - |
| Amplifier Type: | Buffer |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |