Kopen MAX270CWP+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.74 V ~ 16 V, ±2.37 V ~ 8 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 20-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Aantal Filters: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX270CWP+T |
| Frequentie - Cutoff of Center: | 25kHz |
| filter Type: | Continuous Low Pass |
| filter Order: | 2nd |
| Beschrijving: | IC FILTER LOWPASS PROG 20-SOIC |
| Email: | [email protected] |