Kopen MAX3100CEE met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 16-QSOP |
| normen: | - |
| Serie: | - |
| Protocol: | RS232, RS485 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX3100CEE |
| Interface: | SPI, UART |
| Functie: | Controller |
| Uitgebreide beschrijving: | RS232, RS485 Controller SPI, UART Interface 16-QSOP |
| Beschrijving: | IC UART SPI/MICRWIRE COMP 16QSOP |
| Current - Supply: | 150µA |
| Email: | [email protected] |