Kopen MAX3161EAG+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverancier Device Pakket: | 24-SSOP |
| Serie: | - |
| Ontvanger Hysterese: | 500mV |
| Protocol: | RS232, RS422, RS485 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 2/2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX3161EAG+ |
| Uitgebreide beschrijving: | 2/2 Transceiver Full RS232, RS422, RS485 24-SSOP |
| tweezijdig: | Full |
| Beschrijving: | IC TXRX RS232/RS485/RS422 24SSOP |
| Datasnelheid: | 10Mbps |
| Email: | [email protected] |