Kopen MAX3237ECDW met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverancier Device Pakket: | 28-SOIC |
| Serie: | - |
| Ontvanger Hysterese: | 500mV |
| Protocol: | RS232 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Andere namen: | 296-33389-5 MAX3237ECDW-ND |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 5/3 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX3237ECDW |
| Uitgebreide beschrijving: | 5/3 Transceiver Full RS232 28-SOIC |
| tweezijdig: | Full |
| Beschrijving: | IC TXRX RS232 1MBPS LP 28-SOIC |
| Datasnelheid: | 1Mbps |
| Email: | [email protected] |