Kopen MAX3344EEUE+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TSSOP |
| Serie: | - |
| Ontvanger Hysterese: | 200mV |
| Protocol: | USB 2.0 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 1/1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX3344EEUE+ |
| Uitgebreide beschrijving: | 1/1 Transceiver Full USB 2.0 16-TSSOP |
| tweezijdig: | Full |
| Beschrijving: | IC USB TXRX W/DETECT 16-TSSOP |
| Datasnelheid: | 12Mbps |
| Email: | [email protected] |