Kopen MAX3355EEUD+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | - |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2.6 V ~ 5.5 V |
| Leverancier Device Pakket: | 14-TSSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX3355EEUD+T |
| Uitgebreide beschrijving: | - Charge Pump, USB Voltage Regulator IC 1 Output 14-TSSOP |
| Beschrijving: | IC CHARGE PUMP USB OTG 14TSSOP |
| toepassingen: | Charge Pump, USB |
| Email: | [email protected] |