Kopen MAX3373EEBL+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - VCCB: | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spanning - VCCA: | 1.2 V ~ 5.5 V |
| Translator Type: | Voltage Level |
| Leverancier Device Pakket: | 9-UCSP (1.5x1.5) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-WFBGA, CSPBGA |
| Output Type: | Open Drain, Tri-State |
| Uitgangssignaal: | - |
| Andere namen: | MAX3373EEBL+T-ND MAX3373EEBL+TTR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX3373EEBL+T |
| Ingangssignaal: | - |
| Kenmerken: | Power Supply Decoupling, Thermal-Shutdown Protection |
| Uitgebreide beschrijving: | Voltage Level Translator Bidirectional 1 Circuit 2 Channel 16Mbps 9-UCSP (1.5x1.5) |
| Beschrijving: | IC TRANSLATOR LEVEL UCSP |
| Datasnelheid: | 16Mbps |
| Kanalen per kring: | 2 |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Bidirectional |
| Email: | [email protected] |