Kopen MAX34561T+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4 V ~ 5.5 V, 9 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Type: | Hot Plug Controller |
| Leverancier Device Pakket: | 24-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Programmeerbare functies: | Auto Retry, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault, Slew Rate |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX34561T+T |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Kenmerken: | OVP, Thermal Limit, UVLO |
| Feature Pins: | ARD5, ADR12, TIMER5, TIMER12, VRAMP5, VRAMP12 |
| Uitgebreide beschrijving: | Hot Plug Controller 2 Channel PCI Express® 24-TQFN (4x4) |
| Beschrijving: | IC HOT-PLUG SW 12V/5V 24TQFN |
| Current - Supply: | - |
| Current - Output (Max): | 2A, 3A |
| toepassingen: | PCI Express® |
| Email: | [email protected] |