Kopen MAX3869EHJ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3.14 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Laser Diode Driver (Fiber Optic) |
| Leverancier Device Pakket: | 32-TQFP-EP (5x5) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 32-TQFP Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX3869EHJ |
| Uitgebreide beschrijving: | Laser Driver IC 2.5Gbps 2 Channel 3.14 V ~ 5.5 V 32-TQFP-EP (5x5) |
| Beschrijving: | IC LASER DRIVR 2CHAN 5.5V 32TQFP |
| Datasnelheid: | 2.5Gbps |
| Current - Supply: | 64mA |
| Current - Modulation: | 60mA |
| Current - Bias: | 100mA |
| Email: | [email protected] |