Kopen MAX3996CTP+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Laser Diode Driver (Fiber Optic) |
| Leverancier Device Pakket: | 20-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal kanalen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX3996CTP+ |
| Uitgebreide beschrijving: | Laser Driver IC 2.5Gbps 1 Channel 3 V ~ 5.5 V 20-TQFN (4x4) |
| Beschrijving: | IC LASR DRVR 2.5GBPS 5.5V 20TQFN |
| Datasnelheid: | 2.5Gbps |
| Current - Supply: | 52mA |
| Current - Modulation: | 40mA |
| Current - Bias: | 60mA |
| Email: | [email protected] |