Kopen MAX4090EUT+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | SOT-23-6 |
| slew Rate: | 275 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-6 |
| Output Type: | - |
| Andere namen: | MAX4090EUT+T-ND MAX4090EUT+TTR MAX4090EUTT |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX4090EUT+T |
| Beschrijving: | IC VIDEO BUFFER 6DB SOT23-6 |
| Current - Supply: | 6.5mA |
| Current - Output / Channel: | 85mA |
| toepassingen: | Buffer |
| -3dB bandbreedte: | 55MHz |
| Email: | [email protected] |