Kopen MAX4166ELA+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 6.5 V, ±1.35 V ~ 3.25 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 350µV |
| Leverancier Device Pakket: | 8-uDFN (2x2) |
| slew Rate: | 2 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-WFDFN |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Andere namen: | MAX4166ELA+T-ND MAX4166ELA+TTR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX4166ELA+T |
| Gain Bandwidth Product: | 5MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-uDFN (2x2) |
| Beschrijving: | IC OPAMP GP 5MHZ RRO 8UDFN |
| Current - Supply: | 1.3mA |
| Current - Output / Channel: | 125mA |
| Current - Input Bias: | 50nA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |