Kopen MAX4206ETE+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 11 V, ±2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 1mV |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TQFN (4x4) |
| slew Rate: | 12 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-WQFN Exposed Pad |
| Output Type: | - |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX4206ETE+ |
| Gain Bandwidth Product: | 5MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Logarithmic Amplifier 1 Circuit 16-TQFN (4x4) |
| Beschrijving: | IC OPAMP LOGARITHMIC 5MHZ 16TQFN |
| Current - Supply: | 5mA |
| Current - Output / Channel: | 58mA |
| Amplifier Type: | Logarithmic |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |