Kopen MAX4359EWG+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | - |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | ±4.5 V ~ 5.5 V |
| Switch Circuit: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 24-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Aantal kanalen: | 1 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 4:4 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX4359EWG+T |
| Kenmerken: | Bi-Directional, Buffered, T-Switch Configuration |
| Uitgebreide beschrijving: | Video Switch IC 1 Channel 24-SOIC |
| Beschrijving: | IC VIDEO CROSSPOINT SWIT 24SOIC |
| toepassingen: | Video |
| -3dB bandbreedte: | 65MHz |
| Email: | [email protected] |