Kopen MAX4462HETT+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.85 V ~ 5.25 V, ±1.425 V ~ 2.125 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 100µV |
| Leverancier Device Pakket: | 6-TDFN-EP (3x3) |
| slew Rate: | 0.25 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Verpakking / doos: | 6-WDFN Exposed Pad |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Andere namen: | MAX4462HETT+ MAX4462HETT+TCT MAX4462HETT+TCT-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX4462HETT+T |
| Gain Bandwidth Product: | 2.5MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Instrumentation Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 6-TDFN-EP (3x3) |
| Beschrijving: | IC OPAMP INSTR 2.5MHZ RRO 6TDFN |
| Current - Supply: | 800µA |
| Current - Output / Channel: | 150mA |
| Current - Input Bias: | 1pA |
| Amplifier Type: | Instrumentation |
| -3dB bandbreedte: | 25kHz |
| Email: | [email protected] |