Kopen MAX4471EKA+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 1.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 500µV |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-23-8 |
| slew Rate: | 0.002 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-8 |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Andere namen: | MAX4471EKA+T-ND MAX4471EKAT |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX4471EKA+T |
| Gain Bandwidth Product: | 9kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-8 |
| Beschrijving: | IC OPAMP GP 9KHZ RRO SOT23-8 |
| Current - Supply: | 750nA |
| Current - Output / Channel: | 36mA |
| Current - Input Bias: | 200pA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |