Kopen MAX4558CPE met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | 2 V ~ 12 V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | ±2 V ~ 6 V |
| Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max): | 150ns, 120ns |
| Switch Circuit: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 16-PDIP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 160 Ohm |
| Aantal circuits: | 1 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 8:1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX4558CPE |
| Uitgebreide beschrijving: | 1 Circuit IC Switch 8:1 160 Ohm 16-PDIP |
| Beschrijving: | IC MUX/SW ANLG LV CMOS 16-DIP |
| Huidig - Lekkage (IS (uit)) (Max): | 1nA |
| crosstalk: | -93dB @ 100kHz |
| Charge Injection: | 2.4pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 2 Ohm |
| Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)): | 2.5pF, 10pF |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |