Kopen MAX4564EUA+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | 1.8 V ~ 12 V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | ±1 V ~ 6 V |
| Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max): | 60ns, 40ns |
| Switch Circuit: | SPDT |
| Leverancier Device Pakket: | 8-uMAX |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 60 Ohm |
| Aantal circuits: | 1 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 2:1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX4564EUA+ |
| Uitgebreide beschrijving: | 1 Circuit IC Switch 2:1 60 Ohm 8-uMAX |
| Beschrijving: | IC SWITCH SPDT 8UMAX |
| Huidig - Lekkage (IS (uit)) (Max): | 1nA |
| crosstalk: | -72dB @ 1MHz |
| Charge Injection: | 3pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 750 mOhm |
| Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)): | 6pF, 8pF |
| -3dB bandbreedte: | 450MHz |
| Email: | [email protected] |