Kopen MAX4588EPI met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | 2.7 V ~ 12 V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | ±2.7 V ~ 6 V |
| Switch Circuit: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 28-PDIP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 60 Ohm |
| Aantal kanalen: | 2 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 4:1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX4588EPI |
| Kenmerken: | Break-Before-Make, SPI, T-Switch Configration |
| Uitgebreide beschrijving: | Video Switch IC 2 Channel 28-PDIP |
| Beschrijving: | IC MUX DUAL RF VIDEO 4CH 28-DIP |
| toepassingen: | Video |
| -3dB bandbreedte: | 180MHz |
| Email: | [email protected] |