Kopen MAX4748ETE+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | 2 V ~ 11 V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | - |
| Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max): | 85ns, 45ns |
| Switch Circuit: | SPST - NC |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-WQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 25 Ohm |
| Aantal circuits: | 4 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 1:1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX4748ETE+T |
| Uitgebreide beschrijving: | 4 Circuit IC Switch 1:1 25 Ohm 16-TQFN (4x4) |
| Beschrijving: | IC SWITCH QUAD SPST 16TQFN |
| Huidig - Lekkage (IS (uit)) (Max): | 100pA |
| crosstalk: | -84dB @ 1MHz |
| Charge Injection: | 9pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 100 mOhm |
| Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)): | 20pF, 20pF |
| -3dB bandbreedte: | 250MHz |
| Email: | [email protected] |