Kopen MAX4854HETE+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | - |
| Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max): | 60ns, 40ns |
| Switch Circuit: | SPST - NO |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TQFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 9 Ohm |
| Aantal circuits: | 4 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 1:1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX4854HETE+ |
| Uitgebreide beschrijving: | 4 Circuit IC Switch 1:1 9 Ohm 16-TQFN (3x3) |
| Beschrijving: | IC SWITCH DUAL SPDT 16TQFN |
| Huidig - Lekkage (IS (uit)) (Max): | 2nA |
| crosstalk: | -95dB @ 1MHz |
| Charge Injection: | 8pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 200 mOhm |
| Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)): | 12pF |
| -3dB bandbreedte: | 150MHz |
| Email: | [email protected] |