Kopen MAX4947ETG+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | 1.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | - |
| Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max): | 800ns, 800ns |
| Switch Circuit: | DPDT |
| Leverancier Device Pakket: | 24-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 5.5 Ohm |
| Aantal circuits: | 3 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 2:2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX4947ETG+ |
| Uitgebreide beschrijving: | 3 Circuit IC Switch 2:2 5.5 Ohm 24-TQFN (4x4) |
| Beschrijving: | IC SWITCH TRIPLE DPDT 24TQFN |
| Huidig - Lekkage (IS (uit)) (Max): | 3nA |
| crosstalk: | -90dB @ 1MHz |
| Charge Injection: | 10pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 300 mOhm |
| Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)): | 15pF |
| -3dB bandbreedte: | 300MHz |
| Email: | [email protected] |