Kopen MAX500ACWE+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Digital: | 11.4 V ~ 16.5 V |
|---|---|
| Voltage - Supply, Analog: | 11.4 V ~ 16.5 V |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| Vestigings tijd: | 4.5µs |
| Serie: | - |
| Reference Type: | External |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output Type: | Voltage - Buffered |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal D / A-omzetters: | 4 |
| Aantal bits: | 8 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX500ACWE+T |
| INL / DNL (LSB): | ±0.5 (Max), ±1 (Max) |
| Uitgebreide beschrijving: | 8 Bit Digital to Analog Converter 4 16-SOIC |
| Differentiële uitgang: | No |
| Beschrijving: | IC DAC 8BIT QUAD SRL 16-SOIC |
| data Interface: | I²C |
| architectuur: | R-2R |
| Email: | [email protected] |