Kopen MAX5048CAUT+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4 V ~ 14 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | SOT-23-6 |
| Serie: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 28ns, 13ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-6 |
| Andere namen: | MAX5048CAUT+T-ND MAX5048CAUT+TTR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Input Frequency: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX5048CAUT+T |
| Logische Spanning - VIL, VIH: | 0.8V, 2V |
| Input Type: | Inverting, Non-Inverting |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Uitgebreide beschrijving: | Low-Side Gate Driver IC Inverting, Non-Inverting SOT-23-6 |
| Gedreven configuratie: | Low-Side |
| Beschrijving: | IC MOSFET DRIVER HS SOT23 |
| Current - Peak Output (Bron, Zink): | 3A, 7A |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Single |
| Email: | [email protected] |