Kopen MAX5068DAUE+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 10.8 V ~ 24 V |
|---|---|
| Spanning - opstarten: | 23.6V |
| Voltage - Breakdown: | - |
| topologie: | Flyback |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Vermogen (Watt): | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Output Isolatie: | Either |
| Temperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX5068DAUE+ |
| Interne Switch (s): | No |
| Frequentie - Schakelen: | 12.5kHz ~ 625kHz |
| Foutbescherming: | Current Limiting, Over Temperature |
| Uitgebreide beschrijving: | Converter Offline Flyback Topology 12.5kHz ~ 625kHz 16-TSSOP-EP |
| Arbeidscyclus: | 75% |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR FLYBK ISO 16-TSSOP |
| Beheersfuncties: | EN, Frequency Control, Sync |
| Email: | [email protected] |