Kopen MAX526DEWG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Digital: | - |
|---|---|
| Voltage - Supply, Analog: | 10.8 V ~ 16.5 V, -5V |
| Leverancier Device Pakket: | 24-SOIC |
| Vestigings tijd: | 3µs (Typ) |
| Serie: | - |
| Reference Type: | External |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output Type: | Voltage - Buffered |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal D / A-omzetters: | 4 |
| Aantal bits: | 12 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX526DEWG |
| INL / DNL (LSB): | ±1 (Max), ±1 (Max) |
| Uitgebreide beschrijving: | 12 Bit Digital to Analog Converter 4 24-SOIC |
| Differentiële uitgang: | No |
| Beschrijving: | IC DAC QUAD CALBRTD 12BIT 24SOIC |
| data Interface: | Parallel |
| architectuur: | R-2R |
| Email: | [email protected] |