Kopen MAX5942AESE+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 18 V ~ 67 V |
|---|---|
| Type: | Controller (PD) |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| normen: | 802.3af (PoE) |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 12.95W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX5942AESE+T |
| Interne Switch (s): | No |
| Uitgebreide beschrijving: | Power Over Ethernet Controller 1 Channel 802.3af (PoE) 16-SOIC |
| Beschrijving: | IC IEEE 802.3AF POE SYSTM 16SOIC |
| Current - Supply: | 400µA |
| Hulpvoering: | No |
| Email: | [email protected] |