Kopen MAX6126B21+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 2.048V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | - |
| Voltage - Input: | 2.7 V ~ 12.6 V |
| Tolerantie: | ±0.1% |
| temperatuurcoëfficiënt: | 12ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | 8-uMAX |
| Serie: | - |
| Reference Type: | Series |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Fixed |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Geluid - 10Hz tot 10kHz: | - |
| Ruis - 0,1Hz tot 10Hz: | 1.3µVp-p |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX6126B21+T |
| Uitgebreide beschrijving: | Series Voltage Reference IC ±0.1% 10mA 8-uMAX |
| Beschrijving: | IC VREF SERIES 2.048V 8UMAX |
| Current - Supply: | 725µA |
| Current - Output: | 10mA |
| Current - Cathode: | - |
| Email: | [email protected] |